Loading...تغییر رنگ چشم

تغییر رنگ چشم به کمک موسیقی مخصوص یا فایل هایی که سابلیمینال نام دارند امکان پذیر است.


تغییر رنگ چشم

 قطعا هر شخصی تاحدودی با قدرت بی نهایت ضمیر ناخودآگاه آشنایی دارد.

تمامی اطلاعات رفتاری ، فیزیکی و روحی ما انسان ها تحت کنترل ناخودآگاه که شامل 95 درصد ظرفیت مغزی ما را برعهده دارد است. باید بدانید که ناخودآگاه آنقدر قدرت دارد که رنگ چشم ما را تغییر دهد . همچنین به اندازه ای کنترل بدن را بر عهده دارد که میتواند بیماری های ارثی را از بین ببرد یا باعث بوجود آمدن تمام بیماری ها و مشکلات ما شود.  درواقع ناخودآگاه حکم سیستم عامل بدن مارا دارد. حال اگر بتوانیم راهی پیدا کنیم که برنامه سازی این ضمیر ناخودآگاه را تغییر دهیم عملا میتوانیم رنگ چشم خود را تغییر دهیم ، حتی افزایش قد ، رشد مو ، رنگ پوست ، و هر چیزی که فکر آن را بکنید. شاید با خودتان بگویید که خیلی موضوع تخیلی شد. اما باید به شما بگوییم که کاملا واقعی است. درواقع تمام بیمارانی که در طول تاریخ از بیماری های صعب العلاج نجات پیدا کرده اند توانسته اند کنترل ضمیر ناخود آگاه خود را در دست بگیرند.

حال باید به شما این نوید را بدیم که راه وارد کردن برنامه خاصی مانند رنگ چشم دلخواه خودمون رو پیدا کردیم.

  تلقین

بله تلقین راهی است که ما میتوانیم با استفاده از آن به ناخودآگاه خود برنامه دلخواه را وارد کنیم، در ادامه مطلب همراه ما باشید تا روش استفاده از این تکنیک را برای شما بازگو کنیم.

اما چطور میتوانیم به ناخودآگاه خود دسترسی پیدا کنیم و در جهت تغییر رنگ چشم خود از آن استفاده کنیم؟

ما با تلقین کردن یک موضوع خاص در ذهن خودآگاه خود ، آن موضوع را به ناخودآگاه می سپاریم. تلقین باید مداوم و پیوسته صورت گیرد تا جایی که ناخودآگاه باور کند که شما رنگ چشم آبی دارید . بهترین نتیجه گیری زمانی اتفاق می افتد که شما در ذهن خود چشمانتان را آبی تصور کنید . من 3 سال پیش زمانی که از تلقینات برای تغییر رنگ چشم خودم استفاده میکردم ، هر بار که جلوی آینه قرار میگرفتم چشمان خود را آبی تصور میکردم. هربار که در حال سخن گفتن با فردی بودم به این فکر میکردم که او دارد چشمان من را آبی میبیند و من فردی چشم آبی هستم. من بعد از استفاده 3 ماهه از تلقینات و تصورات ذهنی در عین ناباوری چشمانی آبی داشتم و این خود معجزه بود!

هرچند اطرافیان فکر میکردند که من از لنز استفاده میکردم اما نزدیگان که در طول این مدت من رو میدیدند متوجه روشن شدن و تغییر آرام رنگ چشمان من بودند. ناخودآگاه وظیفه اجرایی کردن آن مسئله را دارد، درست همانطور که به یک خوراکی ترش فکر میکنیم و بزاق دهانمان شروع به ترشح کردن میکند . درواقع ناخودآگاه هرچیزی را که ذهن خودآگاه ما برای او میفرستد را به اجرا در می آورد.

حال ما فایل هایی را آماده کردیم که بدون تکرار تلقینات با گوش دادن آنها تلقینات وارد ناخودآگاه شما بشوند ، اسم این فایل های سابلیمینال یا پیام های زیرآستانه ای هست.

خب فایل های سابلیمینال ، فایل هایی هستند که ما تلقینات را درون آن قرار داده ایم به طوری که شما نمیشنوید اما نا خودآگاه شما قادر به شنیدن این تلقینات هست و برای این است که ما بتوانیم بدون دردسر فراموشی تکرار عبارات تلقینی روزانه با گوش دادن عبارات تلقینی این کار را انجام دهیم.

سابلیمینال ، به پیام های زیر آستانه ای میگویند که مانند تلقینات خودآگاه عمل میکنند که با فرکانس های خاصی تنظیم شده اند و بر روی یک موسیقی آرام قرار میگیردند و با تاثیر بر روی ناخودآگاه برای ایجاد تغییرات هدفمند ، در جهت دلخواه مانند تغییر رنگ چشم ، افزایش قد ، زیبایی ، سلامتی و هر تغییری در حالت فیزیکی و روحی استفاده میشوند.

سابلیمینال ها برای تاثیر گذاری باید بومی باشند به این منظور که به زبان مادری خودمان باشند تا اثر و نتیجه دهی قطعی را مشاهده کنیم. ما در حقیقت پنهان فایل های سابلیمینال زیادی را در حوضه های سلامتی و تغییر رنگ چشم و زیبایی تولید کرده ایم .

شما میتوانید از این صفحه وارد بخش سابلیمینال ها شده و با توجه به نیاز خود انها را انتخاب کرده و استفاده کنید.

 


برچسب ها:

رنگ چشمسابلیمینال


ارسال نظر

نام
ایمیل ضروری
وب سایت / وبلاگ
پیغام ضروری
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
کد مقابل را وارد کنید ضروری
اگر کد خوانا نیست اینجا را کلیک کنید