Loading...اسرین کالا، فروشگاه مجصولات اصل کردستان

آقای مهندس مخمد نوری مدیر فروشگاه اسرین کالا، شخصا پاسخگوی شما عزیان می باشد.


اسرین کالا، فروشگاه مجصولات اصل کردستان

منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. یکی از مهمترین گروه محصولاتی که اسرین کالا ارائه می کند، محصولات کادوئی و صنایع دستی است. خصوصا صنایع دستی تولید شده در غرب کشور اولویت اول ماست. محصولات ما توسط کارگاه های کوچک و بزرگ تولید شده و بسته بندی و ارسال و تضمین سلامت محصولات برعهده فروشگاه اسرین کالا هست.

گروه تجارت الکترونیک اسرین افتخار دارد در این روزهای سرد، با نفس گرم و صدای قوی، یار و یاور تلاشگران کرد کشورمان باشد و در جهت گسترش ارتباط تجاری خطه کردستان با اقصی نقاط دنیا، سایت اسرین کالا را تقدیم می کنیم.
ابتدا انتظار داریم از کردهای ساکن در ایران، آسیا، اروپا و امریکا نیازهای خود را مستقیما از مردم کرد تهیه کنند ما نیز سعی و تلاش خواهیم کرد بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت تهیه و تقدیم کنیم.
در گام بعد دعوت می کنیم از عموم افرادعلاقه مند به محصولات کردستان خصوصا صنایع دستی، محصولات غذائی خاص منطقه و دیگر کالاهای مورد نیاز خود را از سایت اسرین کالا تهیه کنند.

محصولات سفالی یکی از جلوه های زندگی اصیل ایرانی است و دوستداران فراوانی در بین جوانان دارد. ما بهترین محصولات را با قیمت مناسب برای شما جمع آوری کرده ایم.

گیوه اصل و اصیل کردستان، لباس کردی مردانه، لباس کردی زنانه، نان برنجی و روغن حیوانی عالی را از اسرین کالا تهیه کنید. مستقیما از پای کوه های اورامانات برایتان ارسال می شود.

مخمد نوری مدیر فروشگاه اسرین کالا، شخصا پاسخگوی شما عزیان می باشد.
ارسال نظر

نام
ایمیل ضروری
وب سایت / وبلاگ
پیغام ضروری
کد مقابل را وارد کنید ضروری
اگر کد خوانا نیست اینجا را کلیک کنید